Munich High End Show 2013 (#2)

  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    hi-end έκθεση είναι.. υπάρχει κάποια άλλη πηγή που παίζει καλύτερα από το πικάπ?? αν γνωρίζετε πείτε μου κι εμένα..

    13  12 May 2013  
  • NikosT

    NikosT

    Registered

    No my friend no

    14  12 May 2013  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    απίστευση κατασκευή και look !! Acoustic Signature Ascona

    15  12 May 2013  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Mikekan wrote:
    Μάνο έτσι όπως τη βλέπεις από πίσω, εννοώ το χρώμα στο μαλλί, δεν λες "Παιδιά, η Wanda!"

    Βρε άει από εκεί που θα μου πεις ότι μοιαζω με την εν λόγω κυρία!

    Σιγά μην ντυνόμουν εγώ έτσι καρακιτς κουκουρούκου, με κλαρωτό καραμπαμπαμ ντιζάιν και μανταλάκι στα μαλιά!! Αποκλείεται!!
    Έπρεπε να το καταλάβεις!!

    Άλλωστε, εγώ δεν μιάζω με καμία!!!

    16  13 May 2013  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Χαχα, σε πειράζω, το ξέρεις ότι είσαι μοναδική! Και το λέω από τη καρδιά μου αυτό!

    17  13 May 2013  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Κι εγώ έμαθα πως η κυρία στη φωτό είναι η Wanda και τη στιγμή εκείνη παραλαμβάνει την πανάκριβη σειρά της WBT που κέρδισε μετά απο κλήρωση που έγινε ανάμεσα σε 872000 επισκέπτες!!!

    18  13 May 2013  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    έχουμε και άλλους Έλληνες στην έκθεση, με μεγάλη ιστορία και πείρα στον χώρο... Tsakiridis Devices

    19  13 May 2013  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Αυτό ήθελα πολύ να τ' ακούσω..

    20  13 May 2013  
  • UltraKops

    UltraKops

    ACA Member

    Και από Stereophile
    link

    21  13 May 2013  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    KOPS άσε τα link και πες μας λίγο τι άκουσες!

    22  13 May 2013  
  • UltraKops

    UltraKops

    ACA Member

    Mike ήταν η καλύτερη έκθεση που έγινε στο Μόναχο, από όλες τις απόψεις και οργανωτικά σχεδόν σε επίπεδο σεμιναρίου. Κάθε χρόνο οι οργανωτές βελτιώνουν την έκθεση, είναι εντυπωσιακό. Βέβαια πρέπει να συμμετέχεις συνέχεια για να βλέπεις τις διαφορές, αλλιώς σου φαίνεται έτσι κι αλλιώς άριστη.

    Τρομερή ποικιλία εκθεμάτων, νέα προιόντα, νέες ιδέες με βελτιώσεις, καλύτερος ήχος κι από περισσότερα δωμάτια.

    Φυσικά την παράσταση έκλεψε η νέα Pagani Huyara link......δεν περιγράφεται αυτό το πράγμα!!!!!!!

    Προσωπικά θα ήθελα να δώσω τα συγχαρητήρια μου στον ιδιοκτήτη της Silbatone για αυτό που κάνει κάθε χρόνο στο Μόναχο, είναι ο ορισμός της χαράς του χόμπυ αυτού και φυσικά φέτος προσπάθησαν να τον "χτυπήσουν" αλλά και πάλι είχε την μεγαλύτερη επισκεψιμότητα και το χαμόγελο στα πρόσωπα των επισκεπτών. Ένα από τα εκθέματα του χρονολογείται από το 1937.

    Η παρουσία της Silbatone είναι μόνο λόγος για να πας στο Μόναχο.....

    Τώρα για εντυπώσεις ακροάσεων, εύλογα δεν μπορώ να τοποθετηθώ.
    Με κάλυψε ήδη, η ανταπόκριση του Stereophile.

    *Τώρα όλα αυτά στο επίπεδο που βιώνει η χώρα μας και οι συμπολίτες μας, μπορούν κάλλιστα να περιγραφούν και ως link

    23  14 May 2013  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Σε ευχαριστώ Γιώργο.

    Δεν έχω ακούσει βιολί ξανά έτσι όπως τότε με το Silbatone φίλε, μου είχε φύγει η μαγκιά!

    24  14 May 2013  
 
page 2/4 rows 12/38 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 40ms (18 queries, 6ms)